Zapisy na Taekwon-do z językiem angielskim

wiki kopia2

Zapraszamy na treningi ogólnorozwojowe Taekwon-do z kursem języka angielskiego dla dzieci od lat 4. Nasza propozycja to oszczędność czasu i pieniędzy przez to, że zajęcia odbywają się w jednym miejscu i czasie.
Jest to rewelacyjne rozwiązanie zarówno dla dzieci jak i rodziców.
Zajęcia odbywają się osobnymi blokami po 30 min każdy, najpierw zajęcia językowe następnie od razu po nich zajęcia ruchowe.
W czasie nauki angielskiego używamy nowoczesnych technologii multimedialnych (laptop, tablet). Na angielskim dziecko w ciągu roku nauczy się około od 500 do 1000 angielskich słów i zwrotów!!!
Podczas zajęć ruchowych dzieci biorą udział w grach i zabawach sprawnościowych z elementami treningu Taekwon-do i samoobrony, poznaje również jak zachować się w sytuacjach zagrożenia np. w czasie pożaru lub próby porwania. Trening Taekwon-do rozwija sprawność psychomotoryczną oraz koordynację ruchową, pozwala wyrobić w dzieciach pewność siebie, podnosi poziom motywacji i ambicji oraz kondycji fizycznej, pozwala odreagować stres i wpaja samodyscyplinę oraz zasady moralne.

Wiemy, jak trudno pogodzić codzienne obowiązki z dowożeniem dzieci na zajęcia pozalekcyjne. Zapisując dziecko do nas, rodzic otrzymuje dwa rodzaje zajęć w jednym czasie i w jednej niskiej cenie.

 Rafał Poleszak  – VI dan Taekwon-do , mgr filologii angielskiej
dodatkowe informacje pod tel. 601 828 119


Możliwość komentowania jest wyłączona.