OBÓZ SZCZYRK 2013

W tym roku nasi adepci ponownie uczestniczyli w obozie profilaktyczno-sportowym w Szczyrku, dotowanym z budżetu miasta Rybnik.
Kolejna edycja Centralnego Zimowego Zgrupowania Taekwon-Do miała miejsce w terminie 11- 17 lutego 2013 r.. W Ośrodku Wypoczynkowym: „Adam” zjawiło się 74 uczestników, w tym: Mistrz Tadeusz Łoboda, Mistrz Jerzy Jedut, Jarosław Suska – VI Dan, Joanna Lipa – IV Dan oraz Rafał Poleszak – VI Dan trener RKT Feniks-Arete Rybnik. Nasi adepci uczestniczyli w zajęciach z zakresu profilaktyki antyalkoholowej prowadzonych przez doświadczonego pedagoga mgr Szymona Wygryło.
Oprócz zajęć uświadamiających negatywne skutki picia alkoholu, uczestnicy obozu szlifowali umiejętności Taekwon-do, a niektórzy doskonalili technikę jazdy na nartach lub snowbordzie. Dodatkowo miedzy treningami uczestnicy mogli korzystać z małej sali sportowej znajdującej się w hotelu, zagrać w tenisa stołowego lub od godziny 16.00, w hotelowej kawiarni, na dużym ekranie oglądać wyświetlane na projektorze znane filmy takie jak np. Avatar.

Możliwość komentowania jest wyłączona.