Nagrody Prezydenta

6 marca 2013 roku odbyła się gala wręczenia nagród prezydenta miasta Rybnik dla najlepszych sportowców za osiągnięcia w 2012 roku. W gronie nagrodzonych znalazło się pięcioro naszych zawodników: Sonia Przeździng, Aleksadnra Klamecka, Grzegorz Szałkowski, Paweł Stęclik i Rafał Poleszak. Wszyscy wymienieni zdobyli medale na Mistrzostwach Polski Seniorów w Ciechanowie oraz Mistrzostwach Polski Juniorów w Rybniku. Prezes i trener Rafał Poleszak otrzymał także podziękowanie za wkład włożony w prace trenerską.
W imieniu nieobecnego prezydenta Adama, Fudali, nagrody wręczała pani wiceprezydent Ewa Ryszka. Należy nadmienić, że zawodnicy Rybnickiego Klubu Taekwon-do już 5 rok z kolei zajmują zaszczytne miejsce wśród najlepszych sportowców Rybnika. Wszyscy wyróżnieni otrzymali nagrodę pieniężną.
Spotkanie to było okazją wręczenia pamiątkowych tablic z podziękowaniami dla Pana prezydenta i pani wiceprezydent za wsparcie finansowe wyjazdu naszych zawodników na Puchar Europy w Bułgarii, na którym rybniczanie odnieśli swój największy dotychczasowy sukces.

Możliwość komentowania jest wyłączona.