ZAPISY

Już od 6 października zapraszamy do naszej nowej profesjonalnej hali obok szpitala w Rybniku. Jako jedyni oferujemy tak szeroki wachlarz zajęć dla wszystkich oraz GRUPĘ DOPOŁUDNIOWĄ dla pracujących na zmiany.
Wszystko za jedną składkę – 80zł na miesiąc!!! Rabaty dla rodzin
2 osoby 130zł, 3 osoby 180zł, 4 osoba gratis. Zapraszamy całe rodziny, u nas można trenować ze swoim dzieckiem.
Dysponujemy SALĄ ZABAW dla dzieci.
Pierwszy trening BEZPŁATNIE.
Zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Zajęcia prowadzą profesjonalni instruktorzy, posiadacze czarnych pasów.
Informacje jak dojechać na salę www.tkd.rybnik.pl
Rodzaje zajęć wszystkie za jedną składkę!!!!:

TKD KIDS od 3 roku życia – zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci z językiem angielskim. Zajęcia ruchowe i językowe w jednym miejscu, czasie i cenie!!!!!!
Dodatkowo przychodząc z małym rodzeństwem można je zająć na naszej sali zabaw.

TAEKWON-DO – trening koreańskiej sztuki walki nastawiony na rozwój ciała i umysłu, możliwość zdawania na stopnie i wyjazdy na zawody i obozy. Treningi dla dzieci młodzieży i dorosłych. Zapraszamy rodziców z dziećmi od 8 roku życia, na treningi które wzmacniają więzi rodzinne.
Taekwon-do można trenować w każdym wieku, najstarsza trenująca u nas osoba miała 56 lat. Sztuka walki polecana zarówno kobietom jak i mężczyznom. Zajęcia bezpieczne, ponieważ wszelkie kontaktowe ćwiczenia odbywają się na profesjonalnym sprzęcie.

KICKBOXING/K1/MMA – zajęcia nastawione na nabywanie umiejętności walki oraz trening wytrzymałościowo-siłowy. Zajęcia także dla osób które nie chcą walczyć, sparringi tylko dla chętnych, trening na profesjonalnym sprzęcie.

COMBAT TKD (samoobrona) – trening realnej samoobrony oparty na dynamicznych i skutecznych technikach TKD. Nauka prostych i efektywnych technik obrony fizycznej oraz psychologicznej w sytuacjach zagrożenia. Szczególnie polecamy kobietom oraz panom dla których obrona bliskich jest najważniejsza.

CROSSKICK / CORSSFIT – obwodowy trening kształtujący wytrzymałość i siłę. bazujący na ćwiczeniach z obciążeniem własnym oraz zewnętrznym oraz na technikach uderzeń i kopnięć.