Wsparcie dla Arka i Dominika na Mistrzostwa Europy

Drodzy przyjaciele.
W tym roku, nasi zawodnicy – Arek Michalski i Dominik Henzel – po zdobyciu medali mistrzostw Świata zostali powołani na Mistrzostwa Europy w Sarajewie.
Niestety jak w wielu sytuacjach w pogoni za marzeniami na drodze stają przyziemne rzeczy, m.in. finanse.
Każdy start zagraniczny to duże koszta, niestety dla państwa i administracji nie liczą się osiągnięcia tylko podział na sporty lepszego i gorszego sortu.
Staramy się pomagać naszym zawodnikom jak tylko możemy, do tej pory klub wspierał finansowo naszą utalentowaną kadrę ale w związku z kosztami wynajęcia nowej hali nie jesteśmy na tą chwilę w stanie tego zrobić.
Dlatego zwracamy się o pomoc i zachęcamy do kupienia koszulki jako cegiełki, z której całkowity dochód zostanie przeznaczony na wyjazd na Mistrzostwa.
Czasu na wsparcie jest mało.

Każdy zainteresowany zakupem takiej koszulki proszony jest o zrobienie przelewu na konto klubowe w wysokości 50zł i wpisanie w formularzu z linka danych rozmiarowych
wpłąta z dopiskiem: Darowizna Mistrzostwa Europy
nr konta 48114020040000340279135621

link do rozmiarówki

https://forms.gle/wgdgM9CqvfnJEnnK9

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

ZAPISY i NOWA HALA

Juz w czwartek 5 września zapraszamy na pierwsze zajęcia dzieci, młodzież i dorosłych. Zajęcia prowadzą Rafał Poleszak VI DAN oraz medaliści Mistrzostw Świata Arkadiusz Michalski i Dominik Henzel.
Dzieci do lat 7 g. 17.00
Młodzież g. 18.00
Dorośli g.19.00
Treningi w naszej nowej lokalizacji . Pawilon przy ul. Broniewskiego 23.

Zapraszamy także do naszych sekcji w Kamieniu, Czerwionce, Radlinie, Lyskach, Nędzy i Tworkowie

Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie stoją